Pleksi Büküm

Pleksi büküm işleriniz için tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji büküm makinemiz ile titizlikle çalışarak, çözüm ortağınız olma gayreti içerisindeyiz.Özel tasarımlarınızı da hassasiyetle uygulayabilir, dilerseniz tasarım fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için size yardımcı olabiliriz. İsterseniz malzemeniz ile gelip yalnızca büküm ücreti ödeyebilirsiniz.Dilediğiniz şekil ve boyuttaki malzemeleri tasarımınıza uygun bir şekilde büküp, özenle paketleyerek teslim ediyoruz.

Pleksi Lazer Kesim

Pleksi lazer kesim işleriniz için tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji kesim makinemiz ile titizlikle çalışarak, çözüm ortağınız olma gayreti içerisindeyiz.Vektörel tasarımlarınızı da hassasiyetle uygulayabilir, dilerseniz tasarım fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için size yardımcı olabiliriz. İsterseniz malzemeniz ile gelip yalnızca kesim ücreti ödeyebilirsiniz.Dilediğiniz şekil ve boyuttaki malzemeleri tasarımınıza uygun bir şekilde kesip, özenle paketleyerek teslim ediyoruz.

Ahşap Lazer Kesim

Ahşap lazer kesim işleriniz için tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji kesim makinemiz ile titizlikle çalışarak, çözüm ortağınız olma gayreti içerisindeyiz.Vektörel tasarımlarınızı da hassasiyetle uygulayabilir, dilerseniz tasarım fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için size yardımcı olabiliriz. İsterseniz malzemeniz ile gelip yalnızca kesim ücreti ödeyebilirsiniz.Dilediğiniz şekil ve boyuttaki malzemeleri tasarımınıza uygun bir şekilde kesip, özenle paketleyerek teslim ediyoruz.

Lazer Kesim

Kontraplak, mdf, kumaş, deri, suni deri, dekota, lampleks, epoksi, kauçuk, silikon, maket kartonu, mukavva ve kağıt lazer kesim işleriniz için tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji kesim makinemiz ile titizlikle çalışarak, çözüm ortağınız olma gayreti içerisindeyiz.Vektörel tasarımlarınızı da hassasiyetle uygulayabilir, dilerseniz tasarım fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için size yardımcı olabiliriz. İsterseniz malzemeniz ile gelip yalnızca kesim ücreti ödeyebilirsiniz.Dilediğiniz şekil ve boyuttaki malzemeleri tasarımınıza uygun bir şekilde kesip, özenle paketleyerek teslim ediyoruz.

Pleksi Özel İmalat

Özel imalat pleksiglas işleriniz için tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji makine parkımız ile titizlikle çalışarak, çözüm ortağınız olma gayreti içerisindeyiz.Tasarımlarınızı hassasiyetle uygulayabilir, dilerseniz tasarım fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için size yardımcı olabiliriz. İsterseniz malzemeniz ile gelip yalnızca hizmet ücreti ödeyebilirsiniz.Dilediğiniz tüm ürünlerin üzerine tasarımlarınıza uygun bir şekilde hazırlayıp, özenle paketleyerek teslim ediyoruz.