FAYDALI BİLGİLER

Lazer Kesim Ulus olarak Türkiyenin her iline hizmet sunmaktayız.  .. Devamı..

Lazer işlerinde ücret makinanın o işlemi yaparken çalıştığı süreye göre hesaplanmaktadır. Malzemenin kalınlığı arttıkça kesim hızı yavaşlamakta olup, hızı yavaşlamasından dolayı kesim süresi de artmaktadır. Ayrıca lazer kesim hızı malzemenin niteliğine göre de farklılık göstermektedir. Lazer Kesim Ulus olarak 130 wat gücündeki lazerimiz hızlı bir kesim gücüne sahiptir. .. Devamı..

Pleksiglas (Akrilit – akrilik döküm levha) polimetilmetakrilat esaslı  termoplastik bir malzemedir.  Transparan ve opak müşteri isteği  doğrultusunda istenilen  her renkte üretilebilen, Aydınlatma armatürleri  Aplik imalatı  Acil yönlendirme – aydınlatma ürünleri Işıklı reklam tabelaları Mimari yönlendirme sistemleri• Broşürlük Plaket- isimlik – etiketlik  İnşaat sektörü Balkon ve merdiven korkulukları Çatı aydınlatma  Banyo – m .. Devamı..

Pleksiglass, döküm metodu ile üretildiği için yüksek moleküler ağırlıklı bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla çok iyi fiziksel ve mekanik  özellikleri vardır: Tüm bu özelliklerin yanı sıra Pleksiglass, Düşük özgül ağırlık  Parlak ve sert yüzey Sağlamlık ve kırılmaya karşı dayanıklılık                    Isı ile mükemmel şekillenme Birçok inorganik kimyasal maddeye dayanıklılık  Bütün ahşap el aletleri .. Devamı..

Hijyenik olmaları ve sağlığa zararı  bulunmamaları sebebi ile gıda sektöründe gıda saklamaya ve teşhirine  yönelik imalatlarda ve sağlık sektöründe çeşitli  tıbbi cihaz ve üretiminde kullanılır.  Sağlamlık , transparanlık ve kolay işlenebilirlik özellikleri ile akrilik levhalar makine imalat  sektöründe , özellikle de değirmen , gıda , matbaa ve iş makinası üreticileri tarafından da işlerinin  tamamlayıcısı parçalar olarak kullanılmaktadırlar. Özellikle son .. Devamı..

Rezopal Etiket Nedir? Rezopal etiket lazer markalama yöntemi ile yapılan bir üründür. Rezopal etiket nedir? Rezopal etikette boya ya da baskı uygulaması bulunmamaktadır. Birçok etiket çeşidinden bu yönüyle ayrılır. Üretim aşaması zor değildir; pratiktir ve renk yelpazesi oldukça geniştir. Rezopal etiketler özellikle iç mekanlar için çok uygun tercihler olmaktadır. Bunun başlıca nedeni ise çeşitli avantajlarına rağmen bu etiket çeşidinin dış hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üreti .. Devamı..

                 Lazer Makinasında kesim yapabilmemiz için kesilecek şeklin vektörel olarak bilgisayar ortamında çizilerek hazırlanmış olması gerekmektedir. Kestirmek isteğimiz şeyin resminden kesim yapılamamaktdır. Çizilen şekillerin CDR, DXF veya DWG formatında kaydedilerek gönderilmesi, ölçü biriminin bildirilmesi gerekmektedir.                   Kesim dosyası hazırlatmak için arzu eden firmalarımıza ücretle çizim yapılmaktadır. .. Devamı..

Lazer kesim için teslim süremiz iş planımıza ve istenen kesim işinin miktarına göre değişiklik arz etmektedir. İşin fiyatı bildirilirken teslim süresi de bildirilmektedir. .. Devamı..