Ankara Lazer Kesim'de Şok Fiyatlar. Neden Lazer Kesim?

Ankara Lazer Kesim'de Şok Fiyatlar. Neden Lazer Kesim?

Ankara Fason Kesim

Lazer Kesim Ulus , sektöründe öncü olmakta ve tüm müşterilerinin taleplerini yerine getirmeye çalışmaktadır. Pleksi fason kesim hizmetlerimiz ile pleksi ürünler kullanarak imalat yapan tüm firmalara hizmetlerimizi hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz. Fason kesim olarak çeşitli ürünlerin kesimlerini gerçekleştiriyoruz. Bu ürün türleri arasında şunlar bulunmaktadır; • Metal • Ahşap Kesim Ankara • Cam • Pleksi Kesim Ankara • Deri Kesim Ankara • Kumaş • Kâğıt Bu ürünlerin kesimi için müşterilerimiz, ürün ölçü ve modellerini bizlere iletir ve bizler bu bilgileri makinelerin programları ile yükleyerek kesim işlemlerini yapmaya başlıyoruz.

Lazer Kesim Avantajları Seri üretimlerin yapılabilmesi için ürünlerin aynı ölçü ve modelde kesilmesi önemlidir. Bunları yaparken, ürünlerin en az seviyede zarar görmesini ve sıfır atık sağlanması önemlidir. Fason lazer kesim hizmetleri veren bir firma olarak, müşterilerimize öncelikle kaliteli hizmet ve uygun maliyet avantajları sunuyoruz.

Pleksi, Mdf, Ahşap vb. gibi Karton ürünlerin lazer kesimlerinde her hangi bir çapak oluşmaz ve kesilen kenarların daha düzgün kenarlı olması sağlanır. Lazer kesimlerde kesilecek olan ürünlerin parça sayısı önemli değildir. Kesim yapılacak ölçüler belirlendikten ve lazer makinelerimize yükleme yapıldıktan sonra 24 saat seri bir şekilde istenilen sayı kadar kesme işlemlerini yapabiliyoruz.

Maliyet Avantajı Lazer kesim makinelerimiz sayesinde, hızlı olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde çeşitli avantajlar sağlıyoruz. Bu avantajlardan birisi maliyet avantajıdır. Lazer kesim maliyet avantajları şu şekilde sıralanabilecektir; • Parça kesimlerinde kalıp kullanılmadığı için kalıp maliyeti olmayacaktır. • Parça başı fire olayı en az seviyededir. • Parçalar üzerinde birden fazla işlem yapılabilmektedir. • Aynı anda birden fazla parça aynı ölçü ve modelde kesilebilmektedir. İşlemlerin bu şekilde yapılabilmesi işlem süresini kısaltırken, kalitenin yüksek olmasını maliyetin daha düşük olmasını sağlayacaktır. Firmamız, Ankarada fason lazer kesim hizmeti verdiği için müşterilerimizin kendilerinin temin ettikleri her türlü ürünün işlenmesini sağlıyoruz.

Ankara Lazer Kesimde Kalite İmalat sektöründe kullanılan ürünlerin kesim şekilleri, hem ürün kalitesini hem de ürün maliyetini ortaya koyacaktır. Lazer kesim hizmetlerimiz sonucu elde edilen avantajlardan birisi de kalite avantajıdır. Kesme işlemlerinde, ürünler üzerinde ısınma meydana gelmekte ve bu ürünlerin yapısında değişikliklere yol açabilmektedir. Lazer kesim işlerimizde, ürünler üzerinde ısı nedeniyle oluşabilecek deformasyon en alt seviyeye indirilebilmektedir. Kesim sırasında ürün üzerine her hangi bir baskı uygulanmadığı için ürün yüzeyinde hazar meydana gelmemektedir. En ince parçalar bile en iyi şekilde kesilerek, kaliteli ürünlerin ortaya konulması sağlanmaktadır.

Lazer kesim teknolojisi sayesinde ürünler üzerinde çeşitli desen ve resim şeklinde iç kesimler en kaliteli şekilde yapılmaktadır. Yine ürünler üzerinden istenilen sayı ve ölçülerde delikler lazer kesme makinelerimiz ile rahatlıkla yapılabilmektedir.

Pleksi Ürünler Pleksi ürünler, şeffaf ya da çeşitli renklerden oluşan plastik hammaddeli ürünlerdir. Daha çok stand üretiminde tercih edilmektedir. Lazer kesim ile pleksi ürünleri istenilen ölçülerde kesiyor, markalama yapıyor ve gerekli bükmeleri gerçekleştiriyoruz. Pleksi ürünlerin kullanım alanlarının giderek artması, lazer kesim taleplerini artırmaktadır.

Müşterilerimiz tarafından firmamızdan talep edilen pleksi kesimlerini kısa sürede gerçekleştirerek kendilerine teslim ediyoruz. Bu müşterilerimize zaman kazandırmakta ve üretimlerini hemen yaparak karlılıklarını artırabilmektedir. Lazer kesim makinelerimizde, pleksi ürünlerin kesilmesi sonucu, kesilen kenarların oldukça düzgün olmasını ve kesim sonrası farklı bir işlem görmesine gerek bırakmıyoruz.

Teşhir Ürünleri Fason lazer kesim hizmeti veren bir firma olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hizmetlerimizi belirliyoruz. Hizmetlerimizi, pleksi kutu, cam ürün grupları, pleksi kapaklar, özel tasarım ürünleri, sıvı teşhir ürünleri kutuları, çeşitli gıda ürünleri teşhirinde kullanılan kap ve raf sistemleri gibi akla gelebilen tüm ürün çeşitleri üzerine veriyoruz. Fason lazer kesim hizmetlerimizde, pleksi ürünleri ve diğer tüm malzeme türlerinin işlenmesini sağlıyoruz. Mağazalarda, fuarlarda ürünlerin teşhiri ve muhafazası için ihtiyaç duyulan ürünlerin üretimine katkı sağlıyor.

Ankara Lazer Markalama Firmamız, sadece ürün kesme işlemi değil ihtiyaç ve talep durumuna göre, metal, pleksi, deri gibi ürünler üzerine markalama işlemleri de yapmaktadır. Lazer kesme makinelerimiz teknolojik cihazlar olduğu için çeşitli programlar ile gerekli ayarlamaları yapabiliyoruz. Yaptığımız hassas ayarlar ile ürünler üzerine çeşitli markalama işlemlerini yapıyoruz. Daha çok deri ürünler üzerine markalama talebi yapılmaktadır. Ayakkabı ve çanta üretiminde kullanılan deri üzerine, üretici firma tarafından belirlenmiş, marka, logo, amblem gibi markalama yapılmasını sağlıyoruz. Ankara Fason lazer kesim firması olarak tüm hizmetlerimizde kaliteye ve güvene önem veriyoruz.

Siparişlerin Oluşturulması Firmamız, tüm müşterilerimize en iyi hizmetleri verebilmek için 24 saat erişim yapabilecekleri iletişim hizmetlerini sunmaktadır. Firmamız ile irtibata geçen müşterilerimiz, yapılacak olan iş türüne göre fiyat teklifleri alabilirler ve numune hazırlatabilirler. Müşterilerimize fiyat tekliflerimizi, ürün türünü, ölçülendirme ve modelleme sistemine göre veriyoruz. En uygun fiyat seçeneklerini sunarak, daha az maliyetle kaliteli hizmetlerin sunulmasını sağlıyoruz. Verilen siparişleri hemen gerçekleştiriyor, ürünleri korunaklı bir şekilde ambalajlayarak, kargo ile müşterilerimize teslim ediyoruz. Firmamız, süre, maliyet ve kalite avantajları sunarak, tüm müşterilerimizin memnuniyetini artırmaktadır.